Změna velikosti písma

23. 7. Libor

Zítra: Kristýna
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 4. března 2021

Hlášení ze dne 4. března 2021Datum konání:
4.3.2021

Praktický lékař MUDr. Maškulík informuje občany, že vzhledem k poloviční dodávce vakcín již momentálně nejsou volné vakcíny proti COVID 19 a prosí občany, aby netelefonovali  ohledně objednávání k očkování. Jakmile budou další vakcíny dodané, budou občané zavčas informováni a začne se znovu objednávat. Dále oznamuje, že občané se stále mohou po telefonickém objednání, nechat preventivně otestovat antigenními testy. Telefon pro objednávání je 582 357 139. Bližší informace jsou zveřejněny na úřední desce u obecního úřadu nebo na webových stránkách obce.

Ve dnech od 9. do 12. března budou probíhat v obci pravidelné odečty elektroměrů. U venkovních elektroměrů žádáme o jejich zpřístupnění. U elektroměrů, které se nachází v nemovitostech, žádáme o zapsání a vylepení jména, adresy a stavu na viditelné místo. Z důvodu nebezpečí nákazy nebude vstupováno do nemovitostí, nebudou osobně kontaktováni majitelé nemovitostí ani nebudou probíhat opakované odečty. 

Ve čtvrtek 11. března se ve společenském sále obecního úřadu uskuteční 16. veřejné zasedání zastupitelstva obce. Navrhovaný program jednání je vyvěšen na úřední desce obecního úřadu.

Den otevřených dveří budovy kláštera, bývalého domova důchodců, který byl plánovaný na březen tohoto roku, se z důvodu vyhlášených vládních opatření ke zmírnění průběhu nákazy koronavirem, nebude konat. Občané si mohou prohlédnout fotografie původní budovy  kláštera, fotografie z průběhu rekonstrukce i fotografie nové podoby budovy  na nástěnkách umístěných u nákupního střediska, v  budově obecního úřadu a také na webových stránkách obce.

Česká pošta přijme do svých řad brigádníky, kteří pomohou během Sčítání lidu. Získáte tak odpolední brigádu za mzdu 177 – 183 Kč/hod. V případě vašeho zájmu volejte zdarma 800 223 000 nebo navštivte www stránky TvojeBudoucnost.cz.