Změna velikosti písma

25. 5. Viola

Zítra: Filip
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 2. března 2021

Hlášení ze dne 2. března 2021Datum konání:
2.3.2021

Praktický lékař MUDr. Maškulík oznamuje, že zahájil očkování proti COVID 19. Pacienti starší 70-ti let se mohou telefonicky hlásit v ordinaci. Dále oznamuje, že v jeho ordinaci se mohou občané rovněž po telefonickém objednání, nechat preventivně otestovat antigenními testy. Telefon pro objednávání je 582 357 139. Bližší informace jsou zveřejněny na úřední desce u obecního úřadu nebo na webových stránkách obce.

Ve dnech od 9. do 12. března budou probíhat v obci pravidelné odečty elektroměrů. U venkovních elektroměrů žádáme o jejich zpřístupnění. U elektroměrů, které se nachází v nemovitostech, žádáme o zapsání a vylepení jména, adresy a stavu na viditelné místo. Z důvodu nebezpečí nákazy nebude vstupováno do nemovitostí, nebudou osobně kontaktováni majitelé nemovitostí ani nebudou probíhat opakované odečty.  

Den otevřených dveří budovy kláštera, bývalého domova důchodců, který byl plánovaný na březen tohoto roku, se z důvodu vyhlášených vládních opatření ke zmírnění průběhu nákazy koronavirem, nebude konat. Občané si mohou prohlédnout fotografie původní budovy  kláštera, fotografie z průběhu rekonstrukce i fotografie nové podoby budovy  na nástěnkách umístěných u nákupního střediska, v  budově obecního úřadu a také na webových stránkách obce.

Česká pošta přijme do svých řad brigádníky, kteří pomohou během Sčítání lidu. Získáte tak odpolední brigádu za mzdu 177 – 183 Kč/hod. V případě vašeho zájmu volejte zdarma 800 223 000 nebo navštivte www stránky TvojeBudoucnost.cz.