Změna velikosti písma

24. 2. Matěj

Zítra: Liliana
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 24. června 2021

Hlášení ze dne 24. června 2021Datum konání:
24.6.2021

MUDr. Tomáš Maškulík oznamuje, že ve dnech od 1. do 9. července bude uzavřena ordinace praktického lékaře. Zastupuje MUDr. Jan Smékal v ordinaci v Otaslavicích a Vřesovicích. Více informací je zveřejněno na vývěsce u obecního úřadu nebo na webových stránkách obce v aktualitách.

V týdnu od 28. června do 2. července bude uzavřena knihovna.

Ve dnech od 26. do 29. června bude společnost BIOCONT LABORATORY provádět leteckou aplikaci na ošetření zemědělských ploch v obvodu naší obce. Aplikace bude provedena biologickým prostředkem TrichoLet pro ochranu kukuřice před škůdcem. Aplikovaný prostředek není nebezpečný pro člověka ani není toxický pro včely, zvěř, vodní organismy a další necílové organismy. Druhá aplikace bude provedena 7 až 10 dnů po první aplikaci.

Hospodářské družstvo Určice přijme od 1. července brigádníky na mechanické odstranění plevelné řepy. Dále přijme na letní období brigádníka do živočišné výroby na ošetřování skotu. Bližší informace získáte na sekretariátu družstva, tel. 582 302 246.

Firma Topenářský servis s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude ve čtvrtek 15. července provádět v obci revize kotlů na tuhá a plynná paliva a revize, kontroly a čištění komínů. Zájemci se mohou objednávat na telefonním čísle 608 748 989.