Změna velikosti písma

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 1. července 2021

Hlášení ze dne 1. července 2021Rada obce Určice schválila v rámci svých možných kompetencí poskytnutí finančního daru ve výši 20.000,- Kč obcím Jihomoravského kraje postiženým ničivým tornádem prostřednictvím oficiálního účtu Jihomoravského kraje č. 27-7188260227/0100. Pokud občané chtějí těmto obcím finančně přispět, obec doporučuje využít tento účet. Číslo účtu je zveřejněno na webových stránkách obce v aktualitách a úřední desce obecního úřadu nebo je k dispozici na obecním úřadě.

Upozorňujeme občany, že dne 30. června byl splatný místní poplatek za odpady a stočné. Dlužné poplatky uhraďte v úřední den úterý a čtvrtek do pokladny obce nebo bezhotovostně na účet obce.

Obvodní lékař MUDr. Maškulík oznamuje, že od 1. do 9. července bude ordinace uzavřena. Zastupuje MUDr. Smékal v ordinaci v Otaslavicích a Vřesovicích. Více informací je zveřejněno na vývěsce u obecního úřadu a na webových stránkách obce v aktualitách.

Hospodářské družstvo Určice přijímá brigádníky na mechanické odstranění plevelné řepy. Dále přijme na letní období brigádníka do živočišné výroby na ošetřování skotu. Bližší informace získáte na sekretariátě družstva, tel 582 302 246.

Firma Topenářský servis s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude ve čtvrtek 15. července provádět v obci revize kotlů na tuhá a plynná paliva, dále revize, kontroly a čištění komínů. Zájemci se mohou objednávat na tel. č. 608 748 989.