Změna velikosti písma

20. 6. Květa

Zítra: Alois
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení 9.listopadu 2023

Hlášení 9.listopadu 2023Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s obecním úřadem

pořádá Lampionový průvod a uspávání zvířátek v sobotu 11. listopadu v 16:00 hod. u Obecního úřadu v Určicích.

V místní sokolovně vystoupí děti z mateřské školy, taneční kroužek Šárky Miklíkové a taneční skupina SI-MI

Pro naše děti bude připravena pohádka  "BYLO NEBYLO "Bohatá tombola a občerstvení je zajištěno.   

Galasol Olomouc bude prodávat v úterý 14. listopadu 2023 u obecního úřadu od 10:20 hod. do 10:30 hod. chlazené kuřecí maso. Prodej bude pravidelně každých 14 dní.

 V sobotu 25.listopadu 2023 se uskuteční ve společenském sále obecního úřadu  přednáška pod názvem Putování peruánskými horami. Začátek v 17:00 hodin a uslyšíte povídání studenta  Davida Kirnera z Určic.

 

Slavnostní Rozsvícení vánočního stromu v Určicích se uskuteční v sobotu 2. prosince od 17 hodin u obecního úřadu.

Vánoční pohodu vám naladí žáci místní základní školy, představí se pěvecký sbor Jablůňka se sólistkou Annou Dostálovou, Viktorií Gregorovou a Josefem Benešem. Na saxofony zahrají Daniela a Ivan Pankivovi ze Seloutek. 

Dále se můžete těšit na hudební kapelu Q-Styl. Za dětmi opět přijde s nadílkou svatý Mikuláš, anděl i čerti.

Ve společenském sále bude  probíhat prodejní výstava vánočních výrobků a ve vestibulu bude  pro děti i dospělé po celou dobu akce zajištěno bohaté občerstvení a teplé nápoje. Přijďte společně přivítat adventní čas...

Srdečně zvou obecní úřad a určičtí hasiči!

 

V knihovně v úřední dny v úterý a ve čtvrtek si můžete zakoupit poslední volné vstupenky na zábavnou show Sirény na cestách, která se bude konat v pátek 8. prosince 2023 v sokolovně v Určicích od 19:00 hodin. Cena vstupenky je 300,- Kč

 

Obecní úřad Určice srdečně zve v pátek 9. února 2024 na hudební a taneční večer  ve společnosti  moderátora , baviče a zpěváka Vladimíra Hrona a hudební kapely NAOSTRO. Vstupenky  v předprodeji si můžete zakoupit v knihovně v úřední dny v úterý a ve čtvrtek.