Změna velikosti písma

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení 14. listopadu 2023

Hlášení 14. listopadu 2023Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci ve středu 22. listopadu 2023 požadované kontroly a čištění komínů za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450,- Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1.100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou předem objednat na tel. čísle  608 748 989.

 

V sobotu 25.listopadu se uskuteční ve společenském sále obecního úřadu  přednáška pod názvem "Putování peruánskými horami". Začátek v 17:00 hodin a uslyšíte povídání studenta  Davida Kirnera z Určic.

 

Slavnostní Rozsvícení vánočního stromu v Určicích se uskuteční v sobotu 2. prosince 2023 od 17 hodin u obecního úřadu.

Vánoční pohodu vám naladí žáci místní základní školy, představí se pěvecký sbor Jablůňka se sólistkou Annou Dostálovou, Viktorií Gregorovou a Josefem Benešem.  Na saxofony zahrají Daniela a Ivan Pankivovi ze Seloutek. Dále se můžete těšit na hudební kapelu Q-Styl. 

Za dětmi opět přijde s nadílkou svatý Mikuláš, anděl i čerti. Ve společenském sále bude probíhat prodejní výstava vánočních výrobků a ve vestibulu bude  pro děti i dospělé po celou dobu akce zajištěno bohaté občerstvení a teplé nápoje. Přijďte společně přivítat adventní čas...

Srdečně zvou obecní úřad a určičtí hasiči!

 

V knihovně v úřední dny v úterý a ve čtvrtek si můžete zakoupit poslední volné vstupenky na zábavný pořad  "Sirény na cestách", která se bude konat v pátek 8. prosince  2023 v sokolovně v Určicích od 19:00 hodin. Cena vstupenky je 300,- Kč

Obecní úřad Určice Vás srdečně zve 9. února 2024  na hudební a taneční večer  ve společnosti  moderátora , baviče a zpěváka Vladimíra Hrona a hudební kapely NAOSTRO. Vstupenky  v předprodeji si můžete zakoupit v knihovně v úřední dny v úterý a ve čtvrtek.