Změna velikosti písma

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 6. srpna 2020

Hlášení ze dne 6. srpna 2020Datum konání:
6.8.2020

V souvislosti s připravovanou změnou Územního plánu Určice mohou občané uplatnit požadavky na změnu stávajícího funkčního využití pozemků katastrálního území Určice, které je uvedeno v platném územním plánu. Do územního plánu lze nahlédnout na obecním úřadě a rovněž je vystaven na webových stránkách obce. Písemné požadavky lze uplatnit  na obecním úřadě  v termínu do 31. srpna 2020. Případné dotazy či bližší informace Vám poskytneme na obecním úřadě.

Z důvodu budování průtahu obcí je od 3. srpna do 11. prosince úplně uzavřena komunikace od křižovatky na Hornici č.p. 118 až po konec obce směrem na  Alojzov. Objízdná trasa do Alojzova bude vedena přes Vranovice. Na dočasně prodlouženou komunikaci ve Školní ulici směrem na Alojzov je umožněn vjezd pouze autobusům a vozidlům stavby. Občané dotčeni uzavírkou komunikace budou mít po dobu prací omezen příjezd do svých nemovitostí.

V úterý 11. srpna bude od 8:00 do 12:00 hodin probíhat ve Školní ulici oprava vodovodního řadu. V průběhu prací bude přerušena dodávka vody.

Obec Určice a Základní a mateřská škola Určice srdečně zvou všechny občany na slavnostní otevření nové mateřské školy v Určicích v neděli 23. srpna ve 14:30 hodin v areálu Základní školy Určice. Pro veřejnost bude v tento den rovněž otevřena od 13:00 do 18:00 hodin ČOV.

Sbor dobrovolných hasičů pořádá v sobotu 8. srpna od 20:00 hodin na starém hřišti taneční zábavu. K tanci a poslechu hraje DJ Vémola a Hrazdíra. Od 18:00 hodin se budou prodávat opékané makrely.