Změna velikosti písma

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 24. srpna 2021

Hlášení ze dne 24. srpna 2021Datum konání:
24.8.2021

Obvodní lékař MUDr. Maškulík nebude v týdnu od 23. do 27. srpna ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Zdeněk Kolmaš v ordinaci v areálu nemocnice Prostějov.

Upozorňujeme občany, že splatnost poplatků za odpady, psy a stočné byla 30. června. Kdo nemá poplatky uhrazeny, může je zaplatit na pokladně obecního úřadu nebo bezhotovostně na účet obce. Pokyny k bezhotovostní platbě jsou zveřejněny na webových stránkách obce v aktualitách.

V pátek 27. srpna bude zahájeno moštování ovoce. Moštovat se bude každý pátek od 15:00 hodin.

Vzhledem k nepříznivému počasí je rozloučení s prázdninami a otevření nově zrekonstruovaných dílen v areálu základní školy přeloženo na pátek 3. září, zahájení je v 15:00 hodin. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne plné soutěží a úkolů s občerstvením pro děti zdarma.

V neděli 29. srpna se na myslivecké chatě uskuteční veřejný závod ve střelbě na asfaltové terče. Zahájení závodu je v 9:00 hodin. Bohaté občerstvení, myslivecká kuchyně a tombola jsou zajištěny. Srdečně zvou pořadatelé.

Obecní úřady Alojzov, Dětkovice, Myslejovice, Seloutky a Určice pořádají 19. setkání seniorů v neděli 12. září od 15:00 hodin v areálu TJ Sokol Určice. V programu vystoupí Vašek Řihák  s cimbálovou muzikou.

V pátek 24. září v 19:00 hodin vystoupí v sokolovně v Určicích Jakub Smolík s doprovodnou skupinou. Cena vstupenky je v předprodeji 340,- Kč, na místě 380,- Kč. Vstupenky se prodávají v knihovně v Určicích.