Změna velikosti písma

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 23. srpna 2022

Hlášení ze dne 23. srpna 2022Datum konání:
23.8.2022

Starosta obce vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici administrativní pracovník/pracovnice. Veškeré informace jsou zveřejněny na úřední desce a na webových stránkách obce. Přihlášky včetně požadovaných dokladů mohou zájemci podávat v uzavřené obálce do 25. srpna 2022 do 12:00 hodin na Obecním úřadě

Na obecním úřadě si můžete vyzvednout zdarma sadu tašek na tříděný odpad. Tašky obdrží občané s trvalým pobytem v Určicích a zaplaceným poplatkem za komunální odpad.

Obecní úřad pořádá pro děti v sobotu 27. srpna od 14:00 hodin v parku zábavné odpoledne  „Rozloučení s prázdninami“. Od 20:00 hodin je naplánována diskotéka pro dospělé. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

V knihovně si můžete zakoupit vstupenky na zábavné představení  „ Tváře Petra Rychlého“, které se uskuteční ve středu 7. září v sokolovně v Určicích.  Cena vstupenky je v předprodeji 200,- Kč, na místě 250,- Kč.  

Honební společenstvo Určice-Myslejovice pořádá v neděli 28. srpna na myslivecké chatě v Určicích veřejné střelecké závody na asfaltové terče.  Bohatá tombola a občerstvení včetně myslivecké kuchyně jsou zajištěny.