Změna velikosti písma

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 2. června 2022

Hlášení ze dne 2. června 2022Datum konání:
2.6.2022

Byly zahájeny stavební práce na rekonstrukci komunikace a křižovatky u hřbitova. Autobusová zastávka u hřbitova je do odvolání přemístěna do 1. ulice za hřištěm naproti domu čp. 291 (Vojáčkovi). Průjezd obcí pro osobní automobily je umožněn dle dopravního značení. Proto žádáme občany, aby se řídili tímto dopravním značením, které se bude v průběhu stavby měnit.

V knihovně si můžete zakoupit vstupenky na zábavné představení  „ Tváře Petra Rychlého“, které se uskuteční ve středu 7. září v sokolovně v Určicích.  Cena vstupenky je v předprodeji 200,- Kč, na místě 250,- Kč.  

Římskokatolická farnost Určice zve občany v pátek 10. června na „Noc kostelů“ do chrámu Páně sv. Jana Křtitele v Určicích. Zahájení v 17:30 hodin. 

Drůbežárna Prace bude ve středu 8. června ve 14:30 hod prodávat u nákupního střediska roční slepice, mladé kuřice, chovné kohouty, krůty, brojlerová kuřata, káčata a housata, dále krmiva a vitamínové doplňky pro nosnice a králíky a bude vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

Kamenictví G.A.L. přijímá objednávky na kamenické práce a úpravy pomníků se slevou 30 %. Provádí výrobu nových pomníkových sestav, renovaci stávajících, broušení pomníků a veškeré opravy a úpravy hrobu. Práce si můžete objednávat na tel. č. 777 888 332.