Změna velikosti písma

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášeni ze dne 19. března 2020

Hlášeni ze dne 19. března 2020Datum konání:
19.3.2020

Starosta obce rozhodl až do 24. března úplně zrušit úřední hodiny Obecního úřadu Určice. Veřejnost může kontaktovat zaměstnance obecního úřadu prostřednictvím emailu, datové schránky, telefonicky, případně můžete zanechat dokumenty k vyřízení ve schránce umístěné u budovy obecního úřadu.

S okamžitou platností je uzavřena pokladna obecního úřadu. Veškeré poplatky je možno hradit bankovním převodem. Splatnost poplatku za komunální odpad je posunuta do 30.6.2020. Informace o bankovních převodech včetně splatnosti poplatků Vám budou podány telefonicky nebo e-mailem.

Obecní úřad nabízí seniorům a lidem v nouzi pomoc při zabezpečení nákupu potravin. Své požadavky zavolejte do knihovny  nebo na kterékoliv tel. číslo na obecní úřad.

V době od 10:00 do 12:00 hodin je zakázán vstup do prodejen potravin  všem kromě seniorů. V prodejně mohou nakupovat pouze lidé důchodového věku nad 65 let. Přítomen může být pouze personál prodejny.

Na veřejnosti platí povinné nošení ochranných pomůcek – tzn. používejte roušky, respirátory, šátky, šály apod. Lidé musí využívat „jakoukoliv ochranu úst a nosu” na všech místech, aby se zabránilo šíření kapének.

Veškeré informace a kontakty jsou zveřejněny na webových stránkách obce.

Žádáme občany, aby dodržovali všechna bezpečnostní nařízení vlády a sledovali informace ve sdělovacích prostředcích. Zdržujte se ve svých nemovitostech a vycházejte pouze v nejnutnějších případech.