Změna velikosti písma

20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 16. června 2022

Hlášení ze dne 16. června 2022Datum konání:
16.6.2022

MUDr. Tomáš Maškulík oznamuje, že od 4. do 15. července bude ordinace v Určicích  uzavřena. Po dobu uzavření bude zastupovat MUDr. Jan Smékal. Rozpis jeho ordinační doby je zveřejněn na úřední desce a na webových stránkách obce.

V úterý 21. a ve čtvrtek 23. června bude knihovna z technických důvodů uzavřena.

Ve dnech od 15. do 18. června bude společnost BIOCONT LABORATORY provádět leteckou aplikaci na ošetření zemědělských ploch v obvodu naší obce. Aplikace bude provedena biologickým prostředkem TrichoLet pro ochranu kukuřice před škůdcem. Aplikovaný prostředek není nebezpečný pro člověka ani není toxický pro včely, zvěř, vodní organismy a další necílové organismy. Druhá aplikace bude provedena 7 až 10 dnů po první aplikaci.

Základní a mateřská škola Určice a Obec Určice pořádají v pátek 24. června v areálu školy Dětský den spojený se Slavnostním otevřením sportovního areálu. Zahájení je v 16:00 hodin. Aktivity a občerstvení pro děti zdarma jsou zajištěny.

TJ Sokol Určice pořádá při příležitosti 90. výročí založení klubu v sobotu 25. června od 13:00 hod fotbalovou exhibici starých gard „TJ Sokol Určice“ a „SK Sigma Olomouc“. Od 15:00 hod jsou zváni na neformální posezení současní i bývalí členové TJ Sokol Určice. V přísálí sokolovny bude ke zhlédnutí výstava fotografií z historie i současnosti klubu. Od 20:00 hodin se na hřišti uskuteční hodová zábava s hudební skupinou Kontakt. 

Společenství kominíků a topenářů bude v naší obci ve čtvrtek 7. července provádět revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemci se mohou objednávat na tel. čísle 608 748 989.

Drůbežárna Prace bude v úterý 21. června ve 14:30 hod prodávat u nákupního střediska roční slepice, mladé kuřice, chovné kohouty, krůty, brojlerová kuřata, káčata a housata, dále krmiva a vitamínové doplňky pro nosnice a králíky a bude vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

Hospodářské družstvo Určice přijme od začátku letních prázdnin brigádníky na okopávání řepy. Podmínkou je ukončená povinná školní docházka a věk 15 roků. Zájemci se mohou přihlásit na sekretariátě družstva, tel. 582 302 246.