Změna velikosti písma

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 12. srpna 2021

Hlášení ze dne 12. srpna 2021Obvodní lékař MUDr. Maškulík nebude v týdnu od 23. do 27. srpna ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Zdeněk Kolmaš v ordinaci v areálu nemocnice Prostějov.

V pátek 24. září v 19:00 hodin se v sokolovně v Určicích uskuteční vystoupení Jakuba Smolíka. Cena vstupenky v předprodeji je 340,- Kč, na místě 380,- Kč. Vstupenky si můžete zakoupit od 17. srpna v knihovně v Určicích.

V sobotu 28. srpna od 13:30 hodin jsou všichni srdečně zváni na rozloučení s prázdninami a otevření nově zrekonstruovaných dílen v areálu základní školy. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne plné soutěží a úkolů s občerstvením pro děti zdarma.

V pondělí 16. srpna v 19:00 hodin bude u nákupního střediska prodávat soukromý pěstitel brambor z Vícova nové brambory odrůdy Impala vypěstované bez umělých hnojiv. Cena je 12,- Kč za kg. Dále bude přijímat objednávky na brambory krmné a k uskladnění.

 

Drůbežárna Prace bude v úterý 17. srpna ve 14:30 hodin prodávat u nákupního střediska:

mladé kuřice a chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata, káčata, krůty, husokačeny  Mulard, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále bude vykupovat králičí kožky – cena 10,- Kč za kus.