Změna velikosti písma

20. 6. Květa

Zítra: Alois
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení ze dne 12. března 2020

Hlášení ze dne 12. března 2020Datum konání:
12.3.2020

Na obecní vývěsce a na webových stránkách obce jsou zveřejněny plánované uzavírky místních komunikací v obci od 16. března do 26. června 2020 z důvodu oprav povrchu komunikací.

Obecní úřad Určice oznamuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci, ruší se v obci až do odvolání veškeré plánované kulturní, sportovní a společenské akce. O náhradních termínech některých akcí budete zavčas informováni.

V souvislosti s uzavřením škol dojde až do odvolání k dočasnému omezení některých autobusových linek. Ty od pátku 13. března přejdou do režimu jarních prázdnin, tzn., že nepojedou spoje, které obvykle sváží děti do škol a zpět.

Z důvodu kompletní rekonstrukce silnice dojde k úplné uzavírce komunikace Určice-Alojzov. Uvedeným úsekem nebude umožněn průjezd od 16. března do 24. dubna 2020. Po dobu uzavírky budou platit výlukové jízdní řády, které jsou zveřejněny na obecní vývěsce a na webových stránkách obce.

Firma JUKKA bude prodávat v úterý 17. března od  9:45 – 10:15 hodin před nákupním střediskem následující stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, durancie, třešně, višně, třešňovišně, běžné i sloupovité odrůdy, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, rakytníky, lísky, ostružiny,  maliny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, fíky, kaki, růže, rododendrony, azalky,   převislé vrby, sazenice jahod a jiné.  Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.