Změna velikosti písma

20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení 24.dubna 2024

Hlášení 24.dubna 2024Oznamujeme spoluobčanům Určic, že od středy 24. dubna  budou mít ve svých poštovních schránkách leták o chystaných změnách odpadového hospodářství v Určicích, dále aktualizovaný kalendář svozu odpadů na II. pololetí 2024, včetně povinné návratky, kterou je NUTNO odevzdat do pátku 3. května na obecní úřad.

 

V  neděli 28. dubna 2024  se na myslivecké chatě Určice uskuteční veřejný závod ve střelbě na asfaltové terče. Zahájení závodu je v 9:00 hodin. Bohaté občerstvení včetně myslivecké kuchyně a tombola jsou zajištěny.

 

Firma Vojtíšek, bude v neděli  28.4.  ve 12:50 hod. u nákupního střediska prodávat krmné směsi pro králíky, slepice a jinou drůbež , dále obilí a vykupovat králičí kůže za cenu 25kč/kus.

 Sbor dobrovolných hasičů a společenství zábavy domeček vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic na Starém hřišti  v úterý  30. dubna 2024 od 15:00 hodin. Čeká vás pestrý kulturní program, parkour show, vystoupení tanečního kroužku Šárky Miklíkové, přílet čarodějnic a romantika pana Pankiva ze Seloutek  a na závěr SLAVNOSTNÍ ohňostroj.   

 

Obecní úřad  prodává v úřední dny   vstupenky na zábavný pořad Na stojáka, který se bude konat  v pátek 3. května v místní  sokolovně, začátek v 18:00 hodin. Za mikrofonem bude vystupovat známá slavná trojice:  Iva Pazderková, Daniel Čech a Pavel Tomeš.  Vstupné v předprodeji  300,- Kč. 

Obecní úřad Určice pořádá v sobotu 11. května  2024 oslavu svátku Dne matek. Zahájení je ve 14:30 hodin v místní sokolovně. Vystoupí děti ze základní školy se svým kulturním programem a k tanci a poslechu budou hrát harmonikáři z Dětkovic.