Změna velikosti písma

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení 22.11.2022

Hlášení 22.11.2022Slavnostní rozsvícení vánočního stromu se uskuteční v sobotu 26. listopadu od 17 hodin u obecního úřadu. V kulturním programu vystoupí žáci místní základní školy - představí se Pěvecký sbor Jablůňka se sólistkou Annou Dostálovou a na saxofony zahrají Daniela a Ivan Pankivovi ze Seloutek. Občerstvení pro děti i dospělé je zajištěno, za dětmi přijde svatý Mikuláš a na závěr si hasiči připravili slavnostní ohňostroj. Ve společenském sále bude od 16:00 hodin probíhat prodejní výstava vánočních výrobků a po celou dobu budeme ve vestibulu sbírat plyšové hračky pro postižené děti, které předáme organizaci Asociace Radost Prostějov. Srdečně zve obecní úřad a určičtí hasiči.

Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede ve ČTVRTEK  24. listopadu v 11.30 hod na obvyklé místo u obchodu u Jelínků  a v čase 11.50  horní část obce "zastávka u studny" a bude prodávat obvyklý sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, drogistické potřeby a základní potraviny.  

Drůbežárna Prace bude v pátek  25. listopadu   ve 14:30 min.  prodávat u nákupního střediska: roční slepice za 170 Kčkrmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, a vykupovat králičí kožky 15 Kč za kus.

Kulturní výbor Seloutky zve občany na vánoční zájezdy do Wroclawy v sobotu 26.listopadu - cena  činí 450,- Kč a do Vánoční Prahy v sobotu 10. prosince cena  650,- Kč.  Bližší informace vám budou sděleny v Obecní knihovně v Určicích.

ZD MYSLEJOVICE, družstvo přijme do pracovního poměru zaměstnance do  živočišné výroby. Bližší informace v kanceláři družstva nebo  na telefonu 582 357 327.