Změna velikosti písma

23. 7. Libor

Zítra: Kristýna
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení 21.prosince 2023

Hlášení 21.prosince 2023Občané, kteří si chtějí rozzářit domov Betlémským světlem, mohou si jej přijít zapálit 24. prosince2023 do kostela sv. Jana Křtitele v době od 10:00 do 10:30 hod.

Římskokatolická farnost Určice přeje spoluobčanům pokojné a požehnané vánoce a v novém roce hodně štěstí, lásky a pevné zdraví. Všichni jsou zváni  na půlnoční mši svatou, která bude  ve 23:00 hodin.

 

Přijďte se s námi rozloučit s rokem 2023 v sobotu 30. prosince  od 17:00 hodin do Hasičské zbrojnice. Máme pro vás makrely, svařák a pivečko. Makrely si můžete rezervovat na tel čísle 606 725 051, srdečně vás zvou místní hasiči.

Sbor dobrovolných hasičů Určice přeje spoluobčanům radostné vánoce a do nového roku spokojenost, štěstí a pevné zdraví.

 

Tříkrálová sbírka bude probíhat v naší obci od pátku  5. do 14. ledna 2024. "začněme rok dobrým skutkem"...  

 Kdo z občanů i dětí má zájem a chuť pomoct při Tříkrálové sbírce, ať se hlásí v knihovně na obecním úřadě.

 

Obecní úřad ve spolupráci s Římskokatolickou farností pořádá  Tříkrálový koncert  v kostele sv. Jana Křtitele v neděli 7.ledna 2023. Vystoupí Pěvecký  sbor při kostele sv. Petra a Pavla z Vřesovic. Vstupné je dobrovolné.

 

Vánoce jsou neodmyslitelně spojovány s pokorou, láskou a obdarováváním. Lidé jsou šťastni, že mohou být spolu. Drazí občané, ze srdce Vám přejeme, abyste strávili poklidné Vánoce s dobrými lidmi a myšlenkou, že uděláte-li šťastným někoho druhého, uděláte šťastnými také sami sebe.

           Krásné vánoce  přejí zaměstnanci obecního úřadu.