Změna velikosti písma

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení 18.4.2023

Hlášení 18.4.2023 Obecní úřad srdečně zve všechny děti a rodiče na Zajíčkovu stezku v sobotu 22. dubna 2023 od 13:00 hodin do 17:00 hodin. Jedná se o aktivní procházku pro rodiny s dětmi. Začátek stezky bude  na myslivecké chatě a konec stezky v areálu u fotbalového hřiště. Děti čeká odměna za výkon a dospělé možnost posezení.

 Obvodní lékař MUDr.  Tomáš Maškulík, oznamuje občanům, že v době od 20. do 24. dubna 2023  bude ordinace uzavřena. Zastupuje MUDr. Jan Smékal.  Bližší informace včetně ordinační doby zastupujícího lékaře jsou zveřejněny na úřední desce a na webových stránkách obce.

Žádáme občany, aby na veřejném prostranství nezakládali nepovolené skládky (jako např. palivové dřevo, palety, písky, sutě atd). Obec  krátkodobé skládkování povoluje na základě žádosti.  V případě nepovoleného skládkování bude ze strany obecního úřadu zahájen výběr poplatků dle sazebníku obecní vyhlášky o místním poplatku za využívání veřejného prostranství. 

V pátek 8.září 2023 se uskuteční v sokolovně v Určicích zábavný pořad  populárního filozofa, básníka pana Ivo Šmoldase. Jako svoje hosty představí herečku Simonu Vrbickou Koptovou  a známého imitátora Petra Jablonského. Zveme vás srdečně na tuto kulturně společenskou akci. Cena vstupenky je 300,- Kč.

Další kulturní akcí, kterou již připravujeme bude zábavná talk show „ SIRÉNY NA CESTÁCH“ ženské trojice populárních hereček a zpěvaček Sandry Pogodové, Jitky Asterové a Lindy Finkové. Tato akce se uskuteční v pátek 8. prosince 2023 v sokolovně v Určicích od 19:00 hodin. Cena vstupenky je také 300,- Kč. Vstupenky na obě akce si můžete zakoupit v knihovně  v úřední dny v úterý a ve čtvrtek.

 Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 20. dubna  2023  ve 14:30 hod. prodávat u nákupního střediska mladé kuřice a kohouty, roční slepice housata, brojlerová kuřata, káčata a husokačeny Mulard. Krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.