Změna velikosti písma

25. 5. Viola

Zítra: Filip
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení 11.dubna 2023

Hlášení 11.dubna 2023Oznamujeme občanům, že ve  středu 12. dubna 2023 bude od 9:30 hod. do 11:30 hod. postupně přerušována dodávka elektrické energie  v naší obci.

V  pondělí 17. dubna  2023 se v zasedací místnosti I. patro obecního úřadu uskuteční od 18:00 hod. 5. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Určice. Navrhovaný program jednání je vyvěšen na úřední desce obecního úřadu.

 Obvodní lékař MUDr.  Tomáš Maškulík, oznamuje občanům, že v době od 6. dubna do 12. dubna  a od 20. dubna do 24. dubna bude ordinace uzavřena. Zastupuje MUDr. Jan Smékal.  Bližší informace včetně ordinační doby zastupujícího lékaře jsou zveřejněny na úřední desce a na webových stránkách obce.

 Žádáme občany, aby na veřejném prostranství nezakládali nepovolené skládky ( jako např. palivové dřevo, palety, písky, sutě atd). Obec  krátkodobé skládkování povoluje na základě žádosti.  V případě nepovoleného skládkování bude ze strany obecního úřadu zahájen výběr poplatků dle sazebníku obecní vyhlášky o místním poplatku za využívání veřejného prostranství. 

Obecní úřad srdečně zve všechny děti a rodiče na Zajíčkovu stezku v sobotu 15. dubna  od 13:00 hodin do 17:00 hodin. Jedná se o aktivní procházku pro rodiny s dětmi. Začátek stezky bude  na myslivecké chatě a konec stezky v areálu u fotbalového hřiště. Děti čeká odměna za výkon a dospělé možnost posezení.

Sbor dobrovolných hasičů pořádá v sobotu 15. dubna 2023 sběr železného šrotu. Žádáme občany, kteří mají zájem tento druh odpadu věnovat, aby železný šrot připravili před své domy. S velkými objemnými kusy a starším občanům našim pomohou místní hasiči. Děkujeme za spolupráci a podporu.