Změna velikosti písma

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Novinky > Dětská skupina - žádost o vyplnění dotazníku

Dětská skupina - žádost o vyplnění dotazníkuVážení a milí rodiče, spoluobčané,

touto cestou si Vás dovolujeme požádat o spolupráci při zjišťování zájmu o rozšíření služeb školy v obci Určice v podobě dětské skupiny.

Zřizovatel základní a mateřské školy, Obec Určice, připravuje projekt pro vybudování dětské skupiny. Zcela nový objekt by měl být vybudovaný  v  areálu  Základní školy a Mateřské školy Určice. Jedná se o vybudování dětské skupiny v počtu 2 x 12 dětí. 
Dětské skupiny jsou jednou ze služeb péče o děti předškolního věku v ČR a rozšiřují tak spektrum těchto služeb. Poskytují pravidelnou péči o děti již od 6 měsíců věku do zahájení povinné školní docházky (o děti mladší než 1 rok je možné pečovat jen ve skupině maximálně 4 dětí mladších 4 let). Péče je poskytována mimo domácnost dítěte a je zaměřena na výchovu, rozvoj schopností, kulturních a hygienických a sociálních návyků dítěte.
Touto cestou Vás žádáme o vyplnění anonymního dotazníku, kde získaná data respondentů využijeme ve studii proveditelnosti.  
Velmi si ceníme Vašeho názoru a s Vaším přispěním doufáme v úspěšnou realizaci našeho projektu. Děkujeme za Váš čas.
Odkaz na dotazník:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=lYLF9Fzv10Gv4BgwbPE3hEczDEwKCLJPk-yNkXlqK61UODBFSDBMV1RIUDRNSjY0RlNIV0lFVEE2SS4u