Dnes je a svátek slaví . Mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Rozhlas > Hlášení ze dne 9.6.2016

Hlášení ze dne 9.6.2016Datum konání:
9.6.2016

Obecní úřad Určice a Římskokatolická farnost Určice si Vás dovolují pozvat na žehnání sochy anděla na kněžském hrobě na hřbitově v sobotu 18. června. Zahájení slavnostní mše svaté v obřadní síni na hřbitově je ve 14.00 hodin.

 

Kulturní klub Určice pořádá v sobotu 18. června fotbalové utkání svobodných dívek proti vdaným ženám. Úvodní výkop starosty obce je v 17.00 hodin na hřišti v Určicích. Bohaté občerstvení nejen pro milovníky masa je zajištěno. Pro děti bude připraven skákací hrad. K tanci a poslechu bude hrát DJ Vejmola.    

 

Kulturní klub Určice pořádá v termínu od 9. do 16. července autobusový pobytový zájezd do Chorvatska, na Makarskou riviéru, středisko Podaca. Bližší informace a přihlášky u vedoucí kulturního klubu.

 

Dne 14. června v době od 14:20 do 14:30 hodin bude pojízdná prodejna prodávat kvalitní krmiva pro psy, kočky a hospodářská zvířata od české firmy BOCUS a vykupovat králičí kůže za průměrnou cenu 70kč/kg. Prodej se bude  uskutečňovat pravidelně jednou za měsíc ve stejný den a čas na parkovišti u nákupního střediska.

 

Obec Skalka hledá muže i ženy na obsazení pracovního místa maséra v lázních Skalka. Bližší informace na obecním úřadě.

 

 


Změna velikosti písma

12. 12. Simona

Zítra: Lucie

Návštěvnost stránek

701600