Dnes je a svátek slaví . Mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Rozhlas > Hlášení ze dne 31.května

Hlášení ze dne 31.květnaDatum konání:
31.5.2018

MUDr. Tomáš Maškulík oznamuje, že 4. – 15. června bude ordinace praktického lékaře  v Určicích z provozních důvodů uzavřena. Zastupuje MUDr. Zdeněk Kolmaš v ambulanci  v nemocnici v Prostějově.

 

V sobotu 9. června  ve 14.00 hodin proběhne ve školní zahradě Základní školy v Určicích slavnostní pokládání základního kamene nové mateřské školy. Akce bude probíhat současně s oslavou Dne dětí.

 

Drůbežárna Prace bude v pátek 1. června  ve 14:15 hodin prodávat živou drůbež: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata a husokačeny. Dále bude prodávat krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky a bude   vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

 

Kulturní klub Určice pořádá ve spolupráci se Svazem postižených Prostějov týdenní ozdravné a rekondiční pobyty v Lázních Velké Losiny od 18. do 24. června a  od 3. do 9. září.  Zájemci se mohou hlásit u vedoucí kulturního klubu.

 

V neděli 3. června se v kostele sv. Jana Křitele v Určicích uskuteční Slavnost Božího těla spojená s výročím 30. let kněžství Otce Lezska Rackowiaka. Zahájení je v 8:00 hodin.

 

Firma Mediaservis hledá brigádníka na roznos letáků a adresných zásilek v obci Určice. Bližší informace získáte na tel. čísle 602 665 919.

Soukromá střední odborná škola v Kunovicích sděluje, že zahájila přijímání pracujících, kteří mají výuční list, nebo absolvovali alespoň dva roky studia na střední škole,  k víkendovému studiu studijních oborů  Počítačové elektronické systémy,  Pracovník grafického studia, Roboty a informatika, Komerční právo, Asistent manažera, Pracovník personálního útvaru,  Vedoucí provozu - mistr. Bližší informace naleznete na www.stredni.cz, nebo na čísle telefonu 773 621 649.


Změna velikosti písma

17. 10. Hedvika

Zítra: Lukáš

Návštěvnost stránek

675911