Dnes je a svátek slaví . Mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Rozhlas > Hlášení ze dne 26.5.2015

Hlášení ze dne 26.5.2015Datum konání:
26.5.2015

 ZŠ a MŠ Určice, Klub přátel školy a agentura Ovečkovi pořádají v sobotu 30. května od 14:00 hod. v areálu základní školy Dětský den. Pro děti budou připraveny hry, soutěže a zábava.

Na webových stránkách obce a na úřední desce obecního úřadu je zveřejněn výlukový jízdní řád FTL Prostějov – Otaslavice, platný od 1. června do 15. července po dobu uzavírky v obci Brodek u Prostějova.

Drůbežárna Prace bude v úterý 2. června  v 15:30 hod. u nákupního střediska prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, krůty, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky, dále pak bude vykupovat králičí kůže, cena až 15 Kč za kůži.

Kulturní klub Určice pořádá 12. října autobusový zájezd s odjezdem z Určic na vystoupení ruského armádního souboru ALEXANDROVCI. Přihlásit se můžete u vedoucí Kulturního klubu do 31. května.

 

V prostějovském kovošrotu PV-RECYKLING, Vrahovická 52,  probíhá do 30. června Velká jarní soutěž. Stačí přivést jakýkoliv železný šrot a budete zařazeni do slosování o týdenní zájezd k moři, venkovní bazén, jízdní kolo, poukázku na  nákup v OBI, Mountfieldu a o desítky dalších cen. Úhrada výkupu probíhá formou bankovních šeků nebo převodem na účet.

 


Změna velikosti písma

28. 1. Otýlie

Zítra: Zdislava

Návštěvnost stránek

724806