Dnes je a svátek slaví . Mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Rozhlas > Hlášení ze dne 21. května

Hlášení ze dne 21. květnaDatum konání:
21.6.2018

Srdečně zveme občany na oslavu 100. výročí vzniku Československé republiky spojenou s otevřením nového sběrného dvora na čp. 63 v Určicích v sobotu 23. června od 16:00 hodin. S programem vystoupí děti z mateřské a základní školy. V 16:45 hodin bude následovat průvod k Pomníku padlých, v průvodu pojede s koňským potahem na žebřiňáku pan Václav Obr z Čech pod Kosířem a poveze členy kapely Šlapeto, kteří cestu doprovodí hudbou a zpěvem. Poté proběhne pietní vzpomínka u Pomníku padlých a bude vysazena Lípa svobody. Od 18:00 hodin vystoupí se svým programem kapela Šlapeto v místní sokolovně. V přísálí sokolovny si můžete prohlédnout výstavu o významných osobnostech obce, dobové fotografie a obrazy Určic.

Farnost Určice srdečně zve občany v neděli 24. června v 9:15 hodin na Primiční mši svatou, kterou bude slavit novokněz P. Pavel Barbořák SDS. Současně slavíme i hody v Určicích na přímluvu našeho patrona svatého Jana Křtitele. Všichni jste vítáni na tuto slavnou bohoslužbu. Slavnost bude doprovázet Určický sbor posílený zpěváky z Prostějova.

V pátek 22. června se od 20:00 hodin uskuteční v parku předhodová zábava se skupinou Kontakt a v sobotu 23. června rovněž od 20:00 hodin hodová zábava se skupinou Romantica band Romana „Pytlíka“ Doležela. Bohaté občerstvení je zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.

Ve čtvrtek 28. června se od 19:00 hodin uskuteční ve společenském sále obecního úřadu 22. Veřejné zasedání zastupitelstva obce Určice. Navrhovaný program jednání je vyvěšen úřední desce obecního úřadu.

Hospodářské družstvo Určice přijme brigádníky na okopávání řepy.  Zájemci se mohou hlásit na sekretariátě družstva. Do stálého pracovního poměru hledá  pracovníky na pozici traktorista - krmič do živočišné výroby a traktorista - ovocnář na úsek sadů. Bližší informace na tel. číslech: sekretariát 582 302 246,  ústředna 582 302 244

Drůbežárna Prace bude v pátek 22. června ve 14:15 hodin prodávat u nákupního střediska kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata a husokačeny, jatečné kachny o váze 3 – 3,5 kg za 190,- Kč. Dále bude prodávat krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a  vykupovat králičí kožky – cena 10,- Kč za kus.


Změna velikosti písma

12. 12. Simona

Zítra: Lucie

Návštěvnost stránek

701596