Dnes je a svátek slaví . Mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Rozhlas > Hlášení ze dne 19.6.2018

Hlášení ze dne 19.6.2018Datum konání:
19.6.2018

Srdečně zveme naše občany na oslavu 100. výročí vzniku Československé republiky spojenou s otevřením nového sběrného dvora na čp. 63 v Určicích v sobotu 23. června od 16:00 hodin. S programem vystoupí děti z mateřské a základní školy. V 16:45 hodin bude následovat průvod k Pomníku padlých, v průvodu pojede s koňským potahem na žebřiňáku pan Václav Obr z Čech pod Kosířem a poveze členy kapely Šlapeto, kteří cestu doprovodí hudbou a zpěvem. Poté proběhne pietní vzpomínka u Pomníku padlých a bude vysazena Lípa svobody. Od 18:00 hodin vystoupí se svým programem kapela Šlapeto v místní sokolovně. V přísálí sokolovny si můžete prohlédnout výstavu o významných osobnostech obce, dobové fotografie a obrazy Určic.

 

Farnost Určice srdečně zve v neděli 24. června v 9:15 hodin na Primiční mši svatou, kterou bude slavit novokněz P. Pavel Barbořák SDS. Současně slavíme i hody v Určicích na přímluvu našeho patrona svatého Jana Křtitele. Všichni jste vítáni na tuto slavnou bohoslužbu. Slavnost bude doprovázet Určický sbor posílený zpěváky z Prostějova.

 

Oznamujeme  občanům, že v pátek 22. června se od 20:00 hodin uskuteční v parku předhodová zábava se skupinou Kontakt a v sobotu 23. června hodová zábava se skupinou Romantica band Romana „Pytlíka“ Doležela. Bohaté občerstvení je zajištěno. Srdečně vás zvou pořadatelé.

Drůbežárna Prace bude v pátek 22. června ve 14:15 hodin prodávat u nákupního střediska kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata a husokačeny, jatečné kachny o váze 3 – 3,5 kg za 190,- Kč. Dále nabízí krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a bude vykupovat králičí kožky – cena 10,- Kč za kus.


Změna velikosti písma

17. 9. Naděžda

Zítra: Kryštof

Návštěvnost stránek

663627