Dnes je a svátek slaví . Mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Rozhlas > Hlášení ze dne 12. března 2019

Hlášení ze dne 12. března 2019



Datum konání:
12.3.2019

Svoz biologického odpadu bude od čtvrtka 14. března probíhat v pravidelných čtrnáctidenních intervalech vždy ve čtvrtek v lichém týdnu.

Pracovník energetické společnosti bude provádět v týdnu od 14. do 18. března v naší obci odečty elektroměrů všech energetických společností. Žádáme občany, aby umožnili přístup k elektroměru.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 14. března  ve 14:15 hodin  prodávat u nákupního střediska živou drůbež: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, dále krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a bude vykupovat králičí kožky.

V sobotu 23. března v době od 8:00 do 12:00 hodin proběhne ve společenském sále obecního úřadu burza dětského oblečení, obuvi, hraček a sportovních potřeb.

Soukromá střední odborná škola v Kunovicích sděluje, že přijímá uchazeče do víkendového studia. Pracující občané, kteří mají výuční list, nebo absolvovali alespoň 1 rok studia na střední škole, a chtějí si dokončit studium maturitní zkouškou, mají možnost přihlásit se k víkendovému studiu nové vzdělávací nabídky se zaměřením na Informační technologie, Robototechniku, Počítačovou grafiku, Komerční právo, Řízení lidských zdrojů a Ekonomiku podniku. Nově škola nabízí také zkrácené studium určené uchazečům, kteří už maturitu mají, ale chtějí si změnit svoji specializaci. Bližší informace naleznete na www.stredni.cz <http://www.stredni.cz>, nebo na čísle telefonu 773 621 649.

 


Změna velikosti písma

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

Návštěvnost stránek

724492