Změna velikosti písma

20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Rozhlas > Hlášení 25.4.2023

Hlášení 25.4.2023Žádáme všechny občany, aby na veřejném prostranství nezakládali nepovolené skládky ( jako např. palivové dřevo, palety, písky, sutě atd). Obec  krátkodobé skládkování povoluje na základě žádosti.  V případě nepovoleného skládkování bude ze strany obecního úřadu zahájen výběr poplatků dle sazebníku obecní vyhlášky o místním poplatku za využívání veřejného prostranství. 

 Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede ve čtvrtek  27. dubna  v 11.30 hod.  na obvyklé místo u obchodu u Jelínků  a v čase 11.50  horní část obce "zastávka u studny" a bude prodávat obvyklý sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, drogistické potřeby a základní potraviny.

 Sbor dobrovolných hasičů Určice a Společenství zábavy Domeček Vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic na Starém hřišti  v neděli 30. dubna 2023 od 14:00 hodin. Pestrý kulturní program a bohatá tombola jsou  zajištěny.

V  neděli 30. dubna 2023  se na Myslivecké chatě Určice uskuteční veřejný závod ve střelbě na asfaltové terče. Zahájení závodu je v 9:00 hodin. Bohaté občerstvení včetně myslivecké kuchyně a tombola jsou zajištěny.

 Ve středu 3. května  2023 v době od 8.00 do 16:30 hodin se v budově mateřské školy uskuteční zápis dětí do mateřské školy. Potřebné informace k průběhu zápisu a dokumenty k vyplnění najdete na webových stránkách školy.