Dnes je a svátek slaví . Mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Cvičení jógy pro ženy v Určicích

Cvičení jógy pro ženy v UrčicíchCvičení jógy pro ženy bude každé pondělí na sále obecního úřadu v Určicích v 17:00 hodin. Zahájení 6. září 2021. Cena za hodinu cvičení je 50,- Kč. Karimatku si vezměte s sebou.

Pro zajištění bezpečnosti proti  šíření onemocnění COVID 19 Vás prosíme o dodržování následujících předpisů
Vstup na cvičení jógy je možný jen na základě:
  • ukončené plnohodnotné vakcinace (min. 14 dnů po druhé dávce)
  • negativního PCR testu (max. 7 dnů), popř. antigenního testu (max.72 hodin) z laboratoře
  • potvrzení, že jste nemoc prodělali (max. 180 dnů)
  • antigenního samotestu, provedeného přímo při příchodu
Rovněž prosíme, o dodržování hygienických opatření:
  1. Na cvičení přijďte jen tehdy, jste-li zcela zdraví, bez příznaků respiračního onemocnění. Pořadatel má právo vás požádat o opuštění prostor, pokud máte příznaky onemocnění.
  2. Bezprostředně po vstupu a následně při odchodu použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce, které jsou viditelně označeny ihned při vstupu.
  3. Do sportovního oblečení se převléknete v přísálí. Do prostoru sálu vstupujte zásadně bez bot, boty odkládejte v přísálí (nenoste je do prostor určených ke cvičení).
  4. Dodržujte bezpečnou vzdálenost od dalších osob v sále a přilehlých prostorách (je třeba dodržet bezpečnou vzdálenost alespoň 2 metry od ostatních osob).
  5. Přestože je povoleno cvičení ve vnitřních prostorách bez roušky, doporučujeme mít respirátor nebo jinou ochrannou pomůcku s sebou a používat ji při příchodu do sálu, v prostoru pro převlékání a přezouvání a všude tam, kde se vyskytuje více lidí.