Dnes je a svátek slaví . Mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Rozhlas > Hlášení ze dne 4.8.2016

Hlášení ze dne 4.8.2016Datum konání:
4.8.2016

Sbor dobrovolných hasičů Určice a Společenství zábavy Domeček srdečně zvou naše občany na sportovní odpoledne „URČICKÉ HRY“ v sobotu 6. srpna  v 15:00 hodin na staré hřiště. Soutěžit budou opět muži a ženy od 15ti let o krásné poháry, ale i ceny útěchy. Těšit se můžete na makrely, dobroty z udírny, pivo a limo. K tomu všemu nám bude vyhrávat DJ až do pozdních večerních hodin. Samozřejmě vezměte i děti, o které bude dobře postaráno.Naše pozvání přijali vojáci ze 102. průzkumného praporu generála Karla Palečka a ti si pro vás připravili lanovou dráhu pro pravé válečníky. Vstupné je dobrovolné a bude věnováno na podporu zdravotně postižených občanů. Za půl roku bylo do našich pokladniček vybráno 11.000,- Kč. Na konci roku hasiči částku navýší a peníze budou rozděleny těm, kteří je nejvíce potřebují. Za dosud vybranou částku všem občanům moc děkujeme. Náš sbor se přihlásil do ankety Dobrovolní hasiči roku 2016, proto naše určické hry navštíví Český impuls a zástupci společnosti Stihl a Ford, kteří pro hasiče připravují technické vybavení a vozidla. Těšíme se na vaši účast a doufáme, že i počasí nám bude přát.

Dechová hudba Vřesovanka zve občany na 8. setkání dechových kapel „Pod hanáckým nebem, aneb žně ve Vřesovicích“ v neděli 7. srpna ve 14.00 hodin v zámecké zahradě ve Vřesovicích. Vystoupí dechové kapely Lidečanka, Hornobojani, Májovanka a Vřesovanka. Akce se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky. Celým odpolednem bude provázet oblíbený moderátor Karel Hegner. Vstupné je 150 Kč, ke každé vstupence jeden nealkoholický nápoj zdarma.

STAVEBNINY STAVOSPOL, Kostelecká 39 v Prostějově zvou občany v pátek 5. srpna k návštěvě prodejny. Od 10. hodin dostanete ke každému nákupu zdarma grilovanou klobásu.  Otevřeno pondělí až pátek od 7 do 17.00, v sobotu od 7.00 do 11.30 hodin.

V úterý 9. srpna  v době od 14:20 - 14:30 hod. se do naší obce dostaví pojízdná prodejna prodávající kvalitní krmiva pro psy, kočky a hospodářská zvířata od české firmy BOCUS a vykupující králičí kůže za průměrnou cenu 70,- kč/kg. Prodej se bude uskutečňovat pravidelně jednou za měsíc ve stejný den a čas na parkovišti u nákupního střediska.

Ve čtvrtek 11. srpna v 9.00 hodin bude firma MORAGRO Prostějov prodávat na parkovišti u nákupního střediska obiloviny, šroty, směsi pro hospodářská zvířata, krmiva pro psy a kočky a pšeničné, žitné a chlebové mouky přímo od výrobce, vše za příznivé ceny ve vysoké kvalitě.


Změna velikosti písma

22. 7. Magdaléna

Zítra: Libor

Návštěvnost stránek

633897